ETAPY PROJEKTU

 

Pracę podzieliliśmy na kilka etapów:

Etap I

Spotkanie z klientem

Etap III

Opracowanie projektu 

Etap II

Projekt koncepcyjny

Etap IV

Projekt wykonawczy

Etap V

Nadzór autorski, inwestorski,

"pod klucz" (opcjonalnie)

Ten etap jest dla nas bardzo ważny. Przede wszystkim dotyczy ono ustaleń dotyczących wymogów naszych inwestorów. Często rozmawiamy o stylistyce, układach funkcjonalnych pomieszczeń, wstępnie rozmawiamy o meblach i materiałach - wszystko po to aby spełnić marzenia naszych klientów. Niczego nie możemy pominąć.

Podczas tego etapu albo zaraz po nim wykonujemy inwentaryzację.

 

 

Na tym etapie przedstawiamy klientowi dwa albo trzy układy funkconalne w formie 2d. Przedstawiamy na nim układ pomieszczeń, rozwiązania funkcjonalne, rozmieszczenie umeblowania a czasem nawet posadzki. Wszysko prezentujemy

w formie rzutów.

Przedstawienie wizualizacji 3d z uwzględnieniem odpowiednich mebli, materiałów oraz wykończeń. Przedstawiony materiał jest oparty na etapie drugim i zawiera często dwa układy lub dwie stylistyki. wszystko zależy od preferencji oraz ustaleniami z inwestorem na etapie drugim.

Opracowujemy projekt techniczny, który zawiera wszelkie potrzebne rysunki dla wykonawców z poszczególnych branż. Po tym etapie inwestorzy otrzymują także projekty mebli na zamówienie oraz zestawienie sprzetów oraz mebli użytych w wizualizaji a także tych proponowanych. Przedstawiony materiał jest podstawą do ropoczecia wycen, zamówień oraz rozpoczęcia prac budowlanych.

Nadzorujemy prace na budowie. Dzięki temu inwestor zaoszczędza czas oraz ogranicza stres związany z pracami remontowymi do minimum. Często pośredniczymy w zamówieniach oraz dokonujemty osobiście wstępnych wycen. Współpracujemy z wieloma firmami dlatego wszystko przebiega sprawnie i terminowo.

© 2019 MArker Studio 

Poznań, Polska | kontakt@markerstudiopl | +48 506  524 648

  • Facebook czarny okrągły
  • Instagram - Black Circle