KOMPLEKSOWY PROJEKT WNĘTRZ

 

Kompleksowe projektowanie wnętrz prywatnych: rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań.

Aranżacja pomieszczeń publicznych: restauracji, kawiarni, kancelarii adwokackich, biur, przestrzeni reprezentacyjnych firm, SPA, gabinetów dentystycznych i lekarskich, gabinetów kosmetycznych.

Projekt składa się z części budowlanej i meblowej (autorskie meble). Oprócz tego architekt wnętrz przekazuje klientowi zestawienie materiałów

i wyposażenia. Wszelkie elementy konsultujemy z klientem, a wyposażenie dobieramy wspólnie, przy czym projektant dopracowuje również propozycję pod kątem ostatecznej dekoracji przestrzeni.

PROJEKT

Kompleksowy projekt wnętrz:

 

 • Inwentaryzacja (pierwsza wizyta na “obiekcie”, pobranie dokładnych pomiarów, wykonanie zdjęć)

 • 3koncepcja 2D

 • Projekt mebli na wymiar (kuchnia, garderoba, meble TV, biblioteka, itp.)

 • Rysunki dla wykonawców, stolarzy, montażystów, instalatorów itp.

 • Projekt wod-kan, projekt elektryczny, sufity, detale itd.

 • Dekoracja wnętrza – ustalenie kolorystyki i dobór materiałów (podłogi, płytki, drewno itp.)

 • Dekoracja wnętrza – dobór produktów (meble, oświetlenie, ozdoby itp.)

 • Stworzenie modelu 3D

 • Fotorealistyczne wizualizacje

 • Nadzór nad realizacją projektu ( wizyty na obiekcie + nieograniczona ilość konsultacji telefonicznych i mailowych)

PROJEKT Z REALIZACJĄ POD KLUCZ

 

Opcja dla klientów którzy nie mają czasu zajmować się sami dopilnowaniem prawidłowej realizacji aranżacji, wykończenia mieszkania, mieszkają w innym miejscu niż realizowana inwestycja i musieliby dojeżdżać, żeby ją nadzorować lub chcą po prostu mieć święty spokój i wprowadzić się do gotowego mieszkania.

AUTORSKIE PROJEKTY MEBLI

 

Do każdej naszej aranżacji wykonujemy indywidualne propozycje mebli (również wbudowanych) dostosowanych do konkretnego miejsca. Dzięki temu nasze rozwiązania są niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, a wiele z nich jest integralnie związanych z danym pomieszczeniem. Projektant wnętrz idealnie wykorzystuje każde miejsce i dostosowuje meble do indywidualnych potrzeb klienta. W przypadku małych mieszkań zyskujemy dużo miejsca na przechowywanie, a w dużych reprezentacyjnych przestrzeniach nasze autorskie propozycje podkreślają ich wysoki prestiż. Zaprojektowane meble mogą być wykonane na wymiar przez doświadczone, współpracujące z nami warsztaty stolarskie.

HOME STAGING

 

W Stanach Zjednoczonych jest to narzędzie marketingowe od 1972 roku. To właśnie stamtąd przyszłą moda na home staging czyli przygotowanie mieszkań do sprzedaży czy wynajmu. Takie usługi są zamawianie przed rozpoczęciem poszukiwania kupców czy najemców nieruchomości w celu przyspieszenia zawarcia transakcji oraz podwyższenia jej ceny.  Home staging najlepiej jest wprowadzić, kiedy nieruchomość od dłuższego czasu nie może znaleźć swojego klienta. 

BADANIA NA RYNKU AMERYKAŃSKIM WSKAZUJĄ NA SKRÓCENIE CZASU SPRZEDAŻY NAWET O 40%. JEDNYM Z PODSTAWOWYCH ZAŁOŻEŃ HOME STAGINGU JEST DZIAŁANIE NISKOKOSZTOWE W CELU PODNIESIENIA ESTETYKI SPRZEDAWANEJ NIERUCHOMOŚCI. 

Jesteśmy certyfikowanymi homestagerami.

PROJEKT KUCHNI LUB ŁAZIENKI

 

Dla klientów, którzy chcieliby otrzymać projekt samej kuchni bądź łazienki. Projekt zawiera układ funkcjonalny, wizualizacje, rysunki techniczne dla wykonawców/stolarzy/montażystów, konkretne propozycje blatów i wykończeń, propozycje sprzętu AGD, wytyczne wod-kan i elektryczne, nadzór autorski (ustalona ilość wizyt podczas montażu), możliwość skorzystania ze sprawdzonych stolarzy.

© 2019 MArker Studio 

Poznań, Polska | kontakt@markerstudiopl | +48 506  524 648

 • Facebook czarny okrągły
 • Instagram - Black Circle